Klubová výstava KCHŠH Vysočany u Chomutova 14. 9. 2019

Švýcarský honič 2019 CAC
Klubová výstava 2019 Ary Ladies Briggar V1 CAC

Klubovka ve Vysočanech je naše srdcovka. Krásné prostředí bývalé farnosti hotelu U sv. Václava, skvělá dostupnost a hlavně se vždy sejde prima parta „stejně postižených“ majitelů švýcarských honičů. Letošní výstava vyšla na 14. září krásný den babího léta. 

Vysočany u Chomutova KCHŠH
Posuzování v kruhu, rozhodčí paní Olga Dolejšová

Bylo přihlášeno 23 švýcarských honičů  z toho 18 bernských. Posuzovala zkušená rozhodčí paní Olga DolejšováV třídě otevřené na Ary čekala konkurence dvou dalších berňaček. A přestože je to s Ary na trávě vždycky trochu oříšek, vyběhala si již třetí rok za sebou hodnocení V1, CAC.

Ary CAC Klubová výstava
Ary Ladies Briggar V1, CAC

Klubovka je pro řadu vystavovatelů jen další soutěž, ale my jezdíme rádi už jen kvůli tomu, že je to jediná možnost vidět více jedinců tohoto málopočetného plemene pohromadě. A hlavně setkání s přáteli chovateli a výměna zkušeností je důvod proč mám termín klubovky vždy zvýrazněný v kalendáři.

Ary Ladies Briggar Vysočany
Na klubovce U sv. Václava – Vysočany 2019

Probíhají také bonitace, a tak je šance prohlédnout si další bernské honiče, kteří budou zařazeni do chovu. Každopádně příjemně strávený den korunovaný dobrým jídlem a servisem zaměstnanců hotelu U sv. Václava, který je na 100% dog friendly.

Ary Ladies Briggar Dante Aurita Kitta
Ary Ladies Briggar a Dante Aurita Kitta po dobrém řízku, hotel U sv. Václava

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

%d bloggers like this: