Prague Expo Dog 30.11. – 1 .12. 2019

Podzimní výstava Praha 2019
Prague Expo Dog Double CACIB 2019

Prague Expo Dog 30. 11. -1. 12. 2019 poslední výstavní víkend tohoto roku. Letošní podzimní výstavní Praha byla výborně zorganizovaná akce, vše klapalo a výstava probíhala v příjemné atmosféře. Díky časování nástupu do kruhů jsme mohli dorazit až těsně před posuzováním našeho plemene. Tedy bez front a návalu u kruhů.

V případě našeho kruhu došlo v sobotu ke změně paní rozhodčí.  Převážně VI. skupinu a některé ohaře posuzovala polská rozhodčí paní Malgorzata Supronowicz. Posudky opět nebyly zapisovány. O to víc se paní rozhodčí věnovala psům a to velmi důkladně. Dalo by se říct, že suplovala absenci veterinární kontroly a vedle běžně posuzovaných parametrů zhodnotila i stav hygieny chrupu a čistotu uší. Její pozornosti neušel ani nedokonalý handling majitelů. Rozhodně jsem se opět něčemu přiučila. Vzhledem k tomu, že v našem kruhu se často objevily známky VD i D si výsledku V1, CAC, CACIB, BOS velmi cením.

Praha 2019 sobota BOS
Praha podzim 2019, V1, CAC, CACIB, BOS

V neděli šli švýcarští honiči na řadu až odpoledne. Už v téměř prázdné hale běželo vše na čas a opět bez posudků. Paní rozhodčí Dorotta Witkowska (PL) Ary ocenila také jako V1, CAC, CACIB, BOS a dokonce jsme dostaly pochvalu za bezchybné předvedení. Byl to příjemně strávený víkend s bonusem v podobě podpory přátel a diváků. Přes úžasný výsledek a domácí prostředí musím ale konstatovat, že Praha není mezi výstavami, které jsme absolvovali, naší TOP. Tou je Nitra, Slováci to mají přeci jen o chlup vymazlenější.

Praha výstava 2019 neděle CACIB, BOS
Praha podzim 2019 neděle, rozhodčí D. Witkowska

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

%d bloggers like this: